הזמיני ערכת דוגמאות

בואי תגלי מדוע מוצרי לנסינו נחשבים למוצרים האיכותיים והמובילים בתחומם .נשמח לשלוח לך 3 מארזים מוקטנים של משחת הנקה, שימי לב, כל מארז מספיק לשימוש אחד או שניים כתלות בכמות החומר שמורחים, 6 רפידות הנקה, ו 4 שקיות לאחסון חלב בעלות של 12 ש"ח בלבד. עלות זו כוללת דמי משלוח בדואר ישראל – דואר רגיל ועל פי זמני המשלוח ולוחות הזמנים של דואר ישראל(7-21 ימי עסקים), ובאחריות הבלעדית של דואר ישראל, ללא אפשרות מעקב על המשלוח מרגע המסירה לדואר ישראל. אם מסיבה כלשהיא מארז ההתנסות לא הגיע ליעדו ולא קיבלת את המארז, יש לפנות אלינו ואנחנו נדאג לבצע החזר כספי מלא. במקרה כזה לא נוכל לשלוח לך בשנית מארז דרך דואר ישראל בדואר רגיל, אולם כן נשמח להמשיך לתת לך שירות ולשלוח לך מוצרים דרך דואר שליחים/דואר boxit. באפשרותך לבצע הזמנה של מארז משודרג עם יותר מוצרים שכולל משלוח דרך boxit – מסירה לנקודת איסוף(בעלות של 17 שח) הקרובה לביתך. לפרטים על המארז המשודרג

לרכישת מארז משודרג »

כמו כן, אני מסכימה כי ישלח אליי מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר מבצעים, קופונים, שירותים, הטבות, עדכונים, תכנים והצעות שיכולים לעניין אותי.

ידוע לי כי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי ולחדול מקבלת מידע זה ו/או להסיר את פרטיי ממאגרי המידע ורשימת התפוצה באמצעות פנייה לחברת מדי-קיור פתרונות מתקדמים בע"מ: רח' ברקן 3, כפר סבא, 4428837 או לכתובת האינטרנט שמופיעה באתר www.lansinoh.co.il, או באמצעות פקס מספר 09-8828748 או לטלפון 1-700-701-140 לפי בחירתי.

לפרטים נוספים אודות מדיניות הגנת הפרטיות לחצי כאן.

עלות: 12 ש״ח
משלוח: חינם!

×

נקודות מכירה

הזמיני ערכת דוגמאות

מידע נוסף על המוצר